Jac. p. thijsse

Beschrijving:1)Texel - 1927 - min plaatje 78 - licht beschadigde rug - 50 euro
2)Onze Groote Rivieren - 1937 - compleet - gaaf - 50 euro
3)Waar Wij Wonen - 1937 - compleet - gaaf - 50 euro
4)2 x: De Ijsel - 1916 - compleet - gaaf - 2 x: 85 euro
5)Blonde Duinen - 1910 - compleet - gaaf - 85 euro
6)Herfst - 1908 - compleet - gaaf - 85 euro
7)Winter - 1909 - compleet - gaaf - 85 euro
8)De Vecht - 1916 - beschadigde rug - plaatje 60 ontbreekt - 65 euro
9)zomer - 1907 - compleet - gaaf - 85 euro
10)Lente - 1912 - compleet - licht beschadigde rug - 85 euro
11)Bosch en Heide - 1913 - compleet - gaaf - 85 euro
12)Het Naardermeer - 1912 - compleet - lichtbeschadigde rug - 75 euro
13)De Bonte Wei - 1911 - compleet - gaaf - 85 euro
14)De Bloemen en haar Vrienden - 1934 - compleet - gaaf - 50 euro

Naam: J.E.Hoeve

Woonplaats: Beets

Geplaatst op:10-10-10 om 12:10:22
Verloopt op:10-10-10 om 12:10:22

Bekeken: 2099
Foto: Nee