Philips Matchline Breedbeeld

Beschrijving:Prachtige Philips Matchline Breedbeeld 100HZ TV met Digital-Scan en een
beeldbuis van 72CM met org. afstandsbediening.

De tv heeft o.a.

Digital scan / Easy Text
Teletext 400pag.geheugen je kan wisselen van sub.pagina's
Kinderslot / Standby-klok
Stilstaand beeld / p.i.p
aansluitmogelijkheden voor externe apparatuur
o.a. 2 x scart /svhs /audio uit /camcorder aansluiting
en nog meer aan de achter en voorkant

en met een krachtige subwoofer ingebouwd
de speakers zijn aan de zijkant van de tv bevestigd en kunnen ook evt. los
opgehangen worden

De tv is technisch helemaal in orde
en mankeert niets is en ook spelend te zien

Bel of mail maar voor info / biedingen
06-422.97.686

Prijs: 170

Naam: satish rampersad

Woonplaats: rotterdam

Geplaatst op:04-06-05 om 23:06:08
Verloopt op:02-07-05 om 23:07:08

Bekeken: 6696
Foto: Nee