Stuntprijs zeefdruk jacques tange

Stuntprijs zeefdruk jacques tangeKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Prachtige zeefdruk getiteld “Special Offer” van kunstenaar van het jaar 2005, Jacques Tange. Eenmalige stuntprijs van 95 euro. Afmeting: 25 x 25 cm., oplage: slechts 125 exemplaren.

Jacques Tange (1960) studeerde in Rotterdam aan de Academie voor Beeldende Kunsten. Hij werd geïnspireerd door middeleeuwse schriften. Deze combineerde hij met het heden en hedendaagse humor. Zijn werken laten ons binnen in een normaliter gesloten wereld, een wereld van geheimzinnige sensualiteit. De kleuren die hij gebruikt creëren een intieme sfeer en daarbij zien we vaak een vrouw die zich in haar kleding probeert te verhullen, maar tevens zichzelf wil onthullen.
www.artxcel.com

Prijs: €95

Naam: Artxcel

Woonplaats: Capelle aan den IJssel

Geplaatst op:24-12-10 om 17:12:33
Verloopt op:21-01-11 om 17:01:33

Bekeken: 1890

40Emailen naar frankbutterman10-02-11 om 16:02:00