Litho van David STEIN

Litho van  David STEINKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Litho van de bekende kunstvervalser David STEIN, bekend vervalser van oa Picasso, Chagall ea.
Litho is rechtsonder gesigneerd, heeft geen titel en is nummer 73 van totaal 200

Doe een goed bod vanaf Ä100, en hij kan van u zijn. Hij mag worden afgehaald(in BelgiŽ) maar ik kan hem u ook opsturen, op uw kosten

Prijs: Ä0

Naam: Koos van Nierop

Woonplaats: Merchtem BelgiŽ

Geplaatst op:07-06-11 om 22:06:57

Bekeken: 1979

Bod in Ä: