Peugeot speedfigt 2 wrc 307

Peugeot speedfigt 2 wrc 307Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Te koop:

Peugeot Speedfight 2 WRC 307. Gele plaat. 60km p/u

Mijn scooter heeft voor het laatst in april 2011 een grote beurt gehad.

2 Nieuwe verstelbare veringen van ISS.

Er zit een nieuwe olie pomp in. 2 nieuwe banden.

Nieuwe riem. Een nieuwe uitlaat. Nieuwe filterspons.

Liquid cooled. Motorisch 100% in orde.

Accessoires:

Led verlichting achter (achterlicht en remlicht)

Alarm (goedgekeurd door de verzekering)

Voor en achter remschijf.

Zijstandaard van TNT Plus orginele standaard.

Linker spiegel van Carbon.

Kap is licht beschadigd.

Met vriendelijke groeten,

Prijs: 450

Naam: Joy

Woonplaats: maastricht
Provincie: Limburg

Geplaatst op:06-08-11 om 23:08:23

Bekeken: 2304