Mooie antieke mahoganie kast

Mooie antieke mahoganie kastKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Een fraaie multifunctionele kast. Kast is in 2 delen neer te zetten. Elk deel kan los van elkaar, dus makkelijk te verplaatsen. Deze kast is gemaakt van prachtig mahoniehout. Het is een meubel uit het begin van de twintigste eeuw, de art nouveau periode. Het bestaat uit een strakke vitrinekast die op een ladenkast staat. De bovendeuren hebben X-vormige roeden die op het glas zijn gemonteerd. De laden hebben barok messing beslag. Opvallend zijn de mooie ronde zijkanten met aan de onderzijde een gebogen deurtje en daarboven 2 legplankjes. Het middengedeelte heeft bovenin een openstuk met een legplank. Daaronder is een klep die een ruimte met vakverdeling afsluit. Deze kast heeft de uitstraling van een chique meubel. De kast is in totaal zeker 260 cm lang en 40 cm diep en 187 cm hoog. Voor een goed bod mag deze weg.

Ik heb de kast laten taxeren en deze is tussen de 1500 en 1750 waard.

Prijs: 1250

Naam: Rob van Elst

Woonplaats: gennep
Provincie: Limburg

Geplaatst op:10-11-11 om 13:11:56
Verloopt op:08-12-11 om 13:12:56

Bekeken: 2370