Uniek schilderij van jef moons (b)

Uniek schilderij van jef moons (b)Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Familiestuk en in perfecte staat. Afm. 85 x 102 cm.
Licht vergulde kader.

Jef Moons - (Kalfort, 1920 - Mechelen, 1969)

Belgisch schilder, tekenaar, etser, lithograaf , beeldhouwer. Zijn oeuvre wordt doorgaans omschreven als post-symbolistisch. Jef Moons kan gekarakteriseerd worden als de schilder van de eenzaamheid. In zijn opvallend somber gekleurde doeken is immers steeds al het strikt overbodige geweerd, waardoor de centrale figuur toevallig neergezet lijkt in een irreëel landschap, met enkele schrale bomen, een donkere hemel, eventueel een waterzon...” Was werkzaam binnen de Kunstkring “Het Vierkant”.

Prijs: €0

Naam: Coeckelbergh

Woonplaats:

Geplaatst op:26-11-11 om 18:11:25
Verloopt op:24-12-11 om 18:12:25

Bekeken: 2118