Handgemaakte eettafel & 4 stoelen

Handgemaakte eettafel & 4 stoelen Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Handgemaakte eettafel & 4 stoelen uit eind 18e eeuw!

Antieke donker eiken tafel met ingelegd blad met rondom ornamenten

Afmetingen tafel:
Lengte: 135 cm
Breedte/diepte: 98 cm
Hoogte: 75 cm (onderrand-hoogte 60 cm)

Stoelen zijn met echt leer bekleed.

Prijs: 500

Naam: dekker

Woonplaats: capelle aan den ijssel

Geplaatst op:18-12-11 om 16:12:06

Bekeken: 2286