Blackberry bold 9780 wit (white)

Blackberry bold 9780 wit (white)Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Iemand op zoek naar een nieuwe Blackberry? Ik heb een witte blackberry bold type 9780 te koop. Alles doet het, niets is stuk, zitten geen beschadigingen op. Telefoon is ca. 3 maanden oud! Ik heb een nieuwe telefoon gekregen, vandaar verkoop van mijn prachtige blackberry!

Je krijgt van mij:
telefoon
bijbehorende accu
headset (staat niet op de foto)
oplader
USB kabel
leren insteekhoes
siliconen stootbumper
software

Prijs is vaste prijs bij afhalen en bij verzenden 231,75 incl verzendkosten.
Verzending van het toestel doe ik na ontvangst van betaling en verzenden is op eigen risico.
Uiteraard zal ik het goed verpakken! Ophalen mag ook.

Ik ben het beste per e-mail bereikbaar!

Prijs: 225

Naam: Jenneke

Woonplaats: Breda
Provincie: Noord-Brabant

Geplaatst op:02-01-12 om 14:01:54

Bekeken: 1980

150Emailen naar el_grandpa26-03-12 om 11:03:11