Religieus schilderij

Religieus schilderijKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving: Prachtig , sereen religieus schilderij , afkomstig uit de kathedraal van Roermond.
Het schilderij is in 2011 geheel gerestaureerd/schoongemaakt.
Helaas is de naam van de schilder niet leesbaar voor ons. (Wellicht wel door een kenner).

Naam: Dhr.R.Terstappen

Woonplaats: Purmerend

Geplaatst op:18-07-12 om 11:07:36
Verloopt op:01-08-12 om 11:08:36

Bekeken: 2206

20Emailen naar vincentkuijpers7712-11-12 om 11:11:17