Sfeervol bankstel

Sfeervol bankstel Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Bankstel(2 stoelen en en 2,5-zits bank)in Biedermeier-stijl begin 20e eeuw.
Kromme pootjes, onderzijden bekleed met leer en spijkers.
Zijkanten en rug dubbel rietvlechtwerk. Losse vernieuwde kussens. Op twee plaatsen is het vlechtwerk licht beschadigd.

Naam: Kaskens

Woonplaats: Lochem

Geplaatst op:16-09-12 om 15:09:58

Bekeken: 2158