Toscane: wandelen, paardrijden...Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Op zoek naar iets speciaals, weg van de drukte en toeristen en toch niet ver van populaire bestemmingen en de Tyrrheense Zee? Geen verkeer terwijl U wandelt of fietst ? In de Alta Maremma, ligt Casa al Sole, een rustieke omgebouwde Podere (boerderij) uit de 17e Eeuw.
Het gebied rond de Casa al Sole is een paradijs voor wandelaars en fietsers met vele aantrekkelijke routes. Een manege met paarden en een zwembad bieden extra vertier.
Er zijn drie verschillende grootte appartementen voorzien van alle comfort beschikbaar. Elk appartement heeft een keuken, badkamer, eetkamer met open haard en een of meer slaapkamers. Casa al Sole is gelegen in het hart van de Toscaanse heuvels omgeven door prachtige kastanje- en eikenbossen. De boerderij bezit 12 hectare land met een olijfgaarden, bossen en een kreek.

Honden zijn ook welkom.

Meer info: www.casa-al-sole.eu

Prijs: 550

Naam: Sabrina Gloggner

Woonplaats: Luzern

Geplaatst op:13-11-12 om 08:11:09
Verloopt op:11-12-12 om 08:12:09

Bekeken: 1786