Ying & Yang karpers.

Ying & Yang karpers.Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Ontzettend mooi met de hand geschilderd kunstwerk. Werkelijk meesterlijk. Twee Japanse karpers die same het Ying & Yang teken vormen. Deze staan symbool voor balance in het leven. Balans in het dagelijks leven en daarbuiten.

Overigens staan Karpers symbool voor moed en doorzettingsvermogen.

Volgens de Japanse mythologie zegt men dat als de karper wordt gevangen en klaar wordt gemaakt als maaltijd...dat de karper, voodat hij wordt gedood, moedig zijn dood tegemoed gaat, zonder tegen te spartelen !

Kortom een prachtige met de handgemaakte schildering om op te hangen en allure te geven aan de kamer.

Prijs excl. verzendkosten.

formaat: breedte: 33 X 33 cm.
Let op ! er wodt een prachtige zijde rand erbij geleverd, zo klaar om ingelijst te worden! maat: 43 X 43 cm.

Succes !

Prijs: 75

Naam: shodo

Woonplaats: Den Haag

Geplaatst op:07-08-05 om 00:08:10
Verloopt op:28-08-05 om 00:08:10

Bekeken: 2790