Paul vd Ven - oud Hollandse boerderij

Paul vd Ven - oud Hollandse boerderijKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:- Oud Hollandse stolp boerderij
- olieverf op doek, 40 x 50 cm
- gesigneerd voluit; Paul van der Ven
- herkomst; Dienst voor Rijksverspreide kunstvoorwerpen te Den Haag, invoer nr: SZ2224, Collectie Amsterdam nr 1971.
- En verso: label met gegevens Rijksdienst en collectie Amsterdam
- Euro 475,-

Paul Jan (Paul) van der Ven werd in 1892 in Amsterdam geboren. Hij woonde en werkte o.a. in Amsterdam, Arnhem, Heemstede, Huizen, en sinds 1951 in Amsterdam. Van der ven reisde veel in BelgiŽ, Duitsland en Frankrijk Hij was leerling van het genootschap Kunstuitoefening te Arnhem, o.l.v. S. Baukema en J.H. Geerlings. Heeft ook les gehad van Kl van Leeuwen en H.M. Krabbe. Schilderde in min of meer naturalistische trant, stadsgezichten, landschappen, portretten en stillevens. Heeft ook pentekeningen en etsen gemaakt..

Was lid van Kunst zij ons doel te Haarlem en van St Lucas, De brug, en De onafhankelijken te Amsterdam. Gaf les aan M.J.A. Korff. Werk van Paul van der Ven is o.a. opgenomen in de Rijkscollectie

Prijs: Ä475

Geplaatst op:02-09-05 om 17:09:19
Verloopt op:30-09-05 om 17:09:19

Bekeken: 3404

Bod in Ä: