Target new york deluxe

Target new york deluxeKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Vanwege de aanschaf van een elektrische fiets is deze Target New York de luxe te koop.
Deze fiets is 1 jaar oud, bijna niet gebruikt en ziet er als nieuw uit.
Sportieve stadsfiets. Luxueus comfort. Een fiets uit de hoogste klasse, ontworpen met aandacht tot in de kleinste details.Shimano rollerbrakes voor en achter. Gesloten kettingkast voor weinig onderhoud. Voorzien van een geveerde voorvork en zadelpen. Shimano Naafdynamo. Axa Defender ART-goedgekeurd slot met bijpassende kabel. CST anti-lek banden.

Prijs: 400

Naam:

Woonplaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland

Geplaatst op:11-06-15 om 19:06:34
Verloopt op:09-07-15 om 19:07:34

Bekeken: 1423