Aquarel van 3 aronskelken, prachtig

Beschrijving:Al zeg ik het zelf, maar ik vind dit dan ook mijn mooiste werk. 3 Aronskelken op zwate achtergrond, ingelijst met pass-partout.

Foo kan op aanvraag verzonden worden.

Mail me daar gerust voor (elsje.apostel@telenet.be)

Biedingen vanaf 400 graag

Naam: Elsje Apostel

Woonplaats: Willebroek

Geplaatst op:07-09-05 om 19:09:02
Verloopt op:21-09-05 om 19:09:02

Bekeken: 2548
Foto: Nee