Adriaan van Doorn (1825), vee in de

Adriaan van Doorn (1825), vee in deKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Omschrijving: Een 19e eeuws schilderij van Adriaan van Doorn (1825-1903), met vee in de wei. Olieverf op doek, 40 x 60 cm in een fraaie vergulde lijst. Voluit gesigneerd.

Adriaan van Doorn werd in 1825 in Utrecht geboren. Hij overleed in 1903 in Amsterdam. Hij woonde en werkte in Utrecht, Sloten en Amsterdam. Van Doorn was een genre schilder maar wordt ook genoemd als glas- en decoratieschilder. Werk van Adriaan van Doorn werd in 1859 in Den Haag tentoon gesteld. Ook nam hij deel aan tentoonstellingen in Groningen, Utrecht, Antwerpen en Amsterdam.

Prijs: 850

Geplaatst op:10-09-05 om 10:09:56
Verloopt op:08-10-05 om 10:10:56

Bekeken: 3304

450Emailen naar info15-02-07 om 19:02:53