Prachtige vergrote Zilvermeeuw

Beschrijving:Deze 6 persoons tent is gekocht in Januari 2003. De originele aankoopbon is nog aanwezig.

We hebben de tent in 2003 en 2004 in totaal 6 weken gebruikt. De tent is nog bijna nieuw dus.
Volgens het afschrijvingsschema is deze tent minimaal nog € 2356.- waard maar daar valt natuurlijk over te onderhandelen.

De tent is incl:
voorbereiding binnenten, dichte luifel, 4 windschermen, 1 hordeur,
1 luxe opbergschort en natuurlijk de gordijnen en haringen ed.
Evt ook wel ruilen tegen een mooie vouwwagen.

De tent word verkocht omdat het kamperen in een tent ons niet zo goed is bevallen en we weer een vouwwagen willen.

Prijs: €0

Naam: Vraagje

Woonplaats: Pekela
Provincie: Groningen

Geplaatst op:18-09-05 om 16:09:57
Verloopt op:16-10-05 om 16:10:57

Bekeken: 3597
Foto: Nee

hoger dan €7Emailen naar erikavliere12-02-07 om 20:02:56
700Emailen naar info09-01-07 om 00:01:16
In totaal is er 2 keer geboden op deze advertentie.