Ardennen te huur 6 pers verw chalet

Beschrijving:Ons verwarmd en goed ingericht Chalet is het hele jaar te huur,
gelegen op een zeer mooi kindvriendelijk park aan de Ourthe.
Ongeveer 215 km vanaf Breda gelegen.
Het chalet is goed geisoleerd en voorzien van isolerende beglazing.
Indeling, kamer 6 pers eet en zithoek, kabel kl-tv, slaapbank 2 personen.
Open keuken, fornuis met oven, magnetron.
1e sl kamer, bed 1.60 x 2.00 m hang/legkast.
2e sl kamer 2 eenpersoons bedden 0.90 x 2.00 m
Badkamer, toilet, wastafel, ligbad..
Kussens en dekens voldoende aanwezig, bed-handlinnen moet U zelf
verzorgen.
Terras is voorzien van een tuinset met parrasol.
Met kerst en nieuwjaar plaatsen wij kerstboom en verlichting in het chalet
Op het park is een receptie, winkel, restaurant, div speeltuinen,
tennisbaan M-byke verhuur, kajaktochten van 12 en 24 km mogelijk.
Prachtige natuur voor wandel, fiets, kajak, autotochten in de omgeving,
bij sneeuw skien in de omgeving..
Huisdieren zijn niet toegestaan
Voor inlichtingen en reserveren Mid-Week-End, kan men ook bellen
0031(0)161432504.

Naam: W Bastiaansen

Woonplaats: Bavel
Provincie: Noord-Brabant

Geplaatst op:09-10-05 om 19:10:51
Verloopt op:06-11-05 om 18:11:51

Bekeken: 3011
Foto: Nee